Pergoly a zahradní doplňky

Doplňky > Pergoly a zahradní doplňky

 

 

Hledáte zastínění terasy, zahrady, nebo domu a nechcete riskovat kvalitu ani servis. Očekáváte minimálně pětileté záruční podmínky i pozáruční servis?

Pak by Vaší pozornosti neměla uniknout společnost PLAS s.r.o. jedna z předních firem v oboru s dlouholetou působností jak na českém tak i evropském trhu.

Společnost PLAS s.r.o. letos slaví 25 let působení na českém trhu a zůstává stále silnou rodinnou firmou s vlastní výrobou. Šířka sortimentu zaručuje, že uspokojí opravdu každého zákazníka a není téměř nic, co by společnost v segmentu zastínění exteriérů i interiérů nezvládla.

Nabízíme nejen postavení pergol, zimních zahrad, zastínění v různých variantách, instalací předokenních rolet, látkových zastínění, žaluzií, to vše a mnohem víc v našem sortimentu jistě objevíte.

Více o nás na www.plas.cz  nebo Showroomu New Living Center

       

    

Zakázkové truhlářství Bláha, ověřená společnost s dlouholetou tradicí a jasnou historii se věnuje zejména výrobě zakázkového nábytku z masivu, výrobě kuchyní, vestavěných skříní, atypických schodišť. Velmi často doplňujeme nabídku teras o výrobu pergol, zahradní domky a drobnou zahradní architekturu.

Jako specialitu se zabýváme restaurováním starého nábytku

Vaše poptávky zpracujeme v nejkratší možné době. 

                                                                                                                       Lukáš Bláha

www.truhlarstvi-blaha.cz