Terasy exotické dřevo

Chtěli byste, aby Vaše terasa měla svěží vzhled a podtrhovala eleganci Vaší zahrady či bazénu? Pak jsou pro Vás ideálním řešením terasy z exotického dřeva, které Vám přináší firma Terasy Expert s.r.o. Exotické dřeviny jsou v poslední době velmi oblíbeným materiálem při realizaci teras, v zahradní architektuře i novostavbách. Vyzkoušejte exotické dřevo i Vy!

Dopřejte si špetku exotiky s terasami z exotického dřeva.

Fotka: MASSARANDUBA

Kontaktní formulář 

Exotické dřeviny teras

Exotické dřeviny (tropické dřevo), které se využívají u teras, pocházejí z tropických oblastí jihovýchodní Asie či Jižní Ameriky, mezi tyto exotické dřeviny řadíme TEAKU, BANGKIRAI, MASSARANDUBA, IPE, CUMARU, TATAJUBA, MERBAU  a další. Exotické dřeviny (tropické dřevo) mají díky svému původu specifické vlastnosti - vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, vysokou tvrdost a delší životnost než měkčí středoevropské dřeviny.

Vlastnosti exotických dřevin

  • cenová dostupnost
  • výborná přirozená odolnost a trvanlivost
  • estetická výjimečnost

Terasy exotické dřevo od Terasy Expert

Nabízíme Vám terasové desky v různých profilech, formátech, dřevinách a v systémech:

  • iDeck = klasický montovaný spoj
  • iClip = pohledově skrytý spoj
  • iFIX = pro dokonalejší vzhled Vaší terasy

Exotická dřeva v naší nabídce

Exotické dřevo na terasy naleznete v našem portfoliu za jedinečné ceny. Ceníky a specifikaci naleznete v sekci cena exotika, vybrané realizace teras z exotického dřeva si můžete prohlédnout ve fotogalerii exotika.

Dbáme na individuální přístup ke každé realizaci terasy!

Nezávazná poptávka Terasy Expert s.r.o.