O nás

Jsme obchodní a montážní firma, která se specializuje na realizace teras  na    klíč,     především    z   materiálu  WPC  –   WOOD-PLASTIC  (wood-plastic composite),   THERMOWOOD borovice,   EXOTICKÝCH  A STŘEDOEVROPSKÝCH dřevin. Realizujeme terasy u domů, prostory kolem bazénů, balkónů, vinných sklípků, zahradních chodníků, vynesené terasy, terasy na střechách domů a přístavní mola.

LET ZKUŠENOSTÍ S MONTÁŽÍ TERAS

Veškeré terasy realizujeme v rámci celé České republiky

Naši nabídku služeb nejen pro dřevěné terasy neustále rozšiřujeme o ověřené a certifikované materiály. Naši řemeslníci jsou odborníky ve svém oboru. Bohaté zkušenosti nabyté praxí a nejnovější technologie u nás hrají hlavní roli.

Klademe důraz na kvalitu zpracování

Používáme pouze profesionální nářadí DeWalt, Metabo, Essve, Bostitch a KMR

Naše terasy získávají ceny a ocenění

Accoya World – 1 místo 2015 Nejlepší terasa na světě
Grand Prix 2018 – Trex & Top Stone
Grand Prix 2017 – Accoya deck
Grand Prix 2013 – Thermowood Natwood zvlněný
Grand Prix 2012 – Thermowood Senofix systém
Grand Prix 2011 – Parador Termo Outdoor

Jsme certifikovaná montážní firma pro materiály

  • Trex (USA)
  • Twinson ( Belgie)
  • Silvadec (Francie)
  • Fiberon (USA)
  • Accoya (Holandsko
  • OY Lunawood (Finsko)
  • Tilo (Rakousko)

Díky získaným zkušenostem jsme připraveni nabídnout vždy ideální řešení terasy  a naši spokojení zákazníci jsou nám tou nejlepší vizitkou. Za dobu působení firmy TERASY EXPERT s.r.o. na trhu teras jsme řešili pouze 1 reklamaci materiálu a na své náklady jsme našemu zákazníkovi namontovali zcela novou terasu z materiálu, který si vybral.

Terasy od TERASY EXPERT s.r.o. Vás rozhodně  nudit nebudou…

Vize TERASY EXPERT s.r.o.

Naše firma se snaží o maximální zákaznický přístup. Našimi zákazníky, nejen pro dřevěné terasy, jsou malí stavebníci, stavební firmy, developeři. Snahou firmy TERASY EXPERT  s.r.o. je přistupovat individuálně ke každé zakázce a svému zákazníkovi nabídnout vždy více řešení realizace terasy. Chceme mít pro naše klienty vždy transparentní nabídku, proto spolupracujeme pouze se zavedenými společnostmi    a certifikovanými výrobci, kteří garantují kvalitu svých materiálů. Naše terasy jsou vždy zárukou kvality.

Dřevěné terasy od profesionálů

Terasy od firmy TERASY EXPERT s.r.o. vynikají svojí kvalitou a dlouhou životností. Naším cílem je bohatá nabídka kvalitních produktů a kvalitní řemeslné práce, tak abychom uspokojili představy všech svých zákazníků. Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost zákazníků.