AMERICKÉ TERASY TREX

Technologicky nejvyspělejší materiály na terasy.
Krásné, odolné a naprosto bezúdržbové.

Bezúdržbovost

Pokud nepovažujete občasné umytí mýdlem a vodou za práci, pak se připravte na bezstarostný pobyt venku v duchu hesla „carpe diem“ – a to jen díky téměr nezničitelnému plášti, který chrání terasy TREX, nekryté povrchy a nevyžaduje žádné broušení, impregnování či lakovní. NAVŽDY.

Záruka 50 let na materiál TREX

Záruka 10 let na stálobarevnost

Pouze TREX. Barvu, kterou si vyberete, máte bez blednutí a bez povrchových změn.

Záruka 5 let na montáž

Jako standard                                od TERASY EXPERT s.r.o.

Nesrovnatelná krása

S propracovanou přirozenou dřevěnou texturou a rýhovanou úpravou v podobě tvrdých tropických dřevin jsou terasy TREX vyráběny s nízkým povrchovým leskem a technologií umožňující maximální zátěž, díky které vydrží o desítky let déle než jakékoli jiné podlahy.

Navrhněte si vlastní terasu s nástrojem Trex Deck Designer online

Materiál a montáž vám zajistíme dle vašich požadavků.

Šetrnost k životnímu prostředí

Terasy TREX jsou z 95% vyrobeny z recyklovaných materiálů jako např. z plastových nákupních tašek, znovu zpracovaného dřeva a pilin (pouze tvrdé dřevo). Pro výrobu našich podlah nebyly pokáceny žádné stromy a ani nebyly vytěženy žádné deštné pralesy. Navíc jsou naše výrobní procesy maximálně ekologické, s recyklací odpadů z továrny a bez továrních komínů.

Recyklované dřevo

Kultivované dřevo, které by jinak skončilo na skládce se použije do terasových kompozitních profilů TREX. Díky využití regenerovaných piliny, se nemusí porazit jediný stromy.

Pouze krása – a žádné problémy spojené s klasickými dřevěnými podlahami.