TERASY THERMOWOOD

Tepelně upravené dřeviny jsou velmi tvrdé a odolně proti opotřebení – tepelné změny zvyšují dobu trvanlivosti na více než 30 let bez použití chemické ochrany.

ThermoWood – tepelně upravované dřevo

Thermowood je tepelně upravené dřevo vysoké kvality. Zcela nová technologie zpracování dřeva je zcela ekologická a efektivní. Tepelně upravené dřevo je vhodné na terasové a bazénové obklady, využívají se také jako palubky. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Tepelně upravené dřeviny jsou velmi tvrdé a odolné proti opotřebení – tepelné změny zvyšují dobu trvanlivosti na více než 30 let bez použití chemické ochrany.

Nesrovnatelná krása

Tepelně zpracované neboli modifikované dřevo ThermoWood je nový druh materiálu s inovovanou vnitřní strukturou dřeva dosaženou tepelnou a vlhkostní úpravou. Tepelné zpracování dřeva ThermoWood funguje pouze za pomoci tepla a vodní páry a celý výrobní proces je naprosto ekologický. Tepelná úprava pozitivně ovlivňuje a zlepšuje nejen trvanlivost, ale i další fyzikální a mechanické vlastnosti. ThermoWood se vyrábí z finské borovice patentovaným způsobem ve speciálních sušících komorách při teplotním rozmezí 160 – 215 °C.

Realizace

Uvažujete o pořízení terasy a zaujal Vás právě materiál Thermowood? Využijte kompletní realizace teras od firmy TERASY EXPERT s.r.o., která Vám ve svém portfoliu teras přináší terasy Thermowood za atraktivní ceny. Montáže teras provádí tým našich profesionálních montérů, kteří mají v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Terasy Thermowood jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce aktivně přispívat k ochraně životního prostředí.