Terasy Thermowood

Uvažujte o pořízení terasy a zaujal Vás právě materiál Thermowood? Využijte kompletní realizace teras od firmy Terasy Expert s.r.o., která Vám ve svém portfoliu teras přináší terasy Thermowood za atraktivní ceny. Montáže teras provádí tým našich profesionálních montérů, kteří mají v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Terasy Thermowood jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce aktivně přispívat k ochraně životního prostředí.

 

 

Kontaktní formulář

Thermowood - tepelně upravované dřevo

Thermowood je tepelně upravené dřevo vysoké kvality. Zcela nová technologie zpracování dřeva je zcela ekologická a efektivní. Tepelně upravené dřevo je vhodné na terasové a bazénové obklady, využívají se také jako palubky Thermowood. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Tepelně upravené dřeviny jsou velmi tvrdé a odolně proti opotřebení – tepelné změny zvyšují dobu trvanlivosti na více než 30 let bez použití chemické ochrany.

Terasa Thermowood od specialistů

Vybrané realizace teras si můžete prohlédnout ve fotogalerii Thermowood. Ceník a specifikace komponent je k dispozici v sekci cena Thermowood. Máte dotaz ohledně teras? Neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám ochotně na Vaše otázky odpovědí. Jsme tu pro Vás, abychom Vám vyšli vždy vstříc.

Nezávazná poptávka Terasy Expert s.r.o.

Naši dodavatelé teras Thermowood:

  • Prokom 

 

Tepelná úprava pozitivně mění vlastnosti dřeva ThermoWood

Tepelně zpracované neboli modifikované dřevo ThermoWood je nový druh materiálu s inovovanou vnitřní strukturou dřeva dosaženou tepelnou a vlhkostní úpravou. Tepelné zpracování dřeva ThermoWood funguje pouze za pomoci tepla a vodní páry a celý výrobní proces je naprosto ekologický. Tepelná úprava pozitivně ovlivňuje a zlepšuje nejen trvanlivost, ale i další fyzikální a mechanické vlastnosti. ThermoWood se vyrábí z finské borovice patentovaným způsobem ve speciálních sušících komorách při teplotním rozmezí 160 – 215 °C.