TERASY
STŘEDOEVROPSKÉ DŘEVO

Dřevěné terasy jsou nejpřírodnějším spojením mezi domem a zahradou.

Středoevropské dřevo na terasu

Středoevropské dřevo se v zahradní architektuře osvědčilo především díky své odolnosti. Dřevěné terasy jsou nejpřírodnějším spojením mezi domem a zahradou, a jsou proto ideální volbou, která podtrhne harmonii Vaší zahrady. Terasy z masivu zůstávají dlouho krásné a ani po letech intenzivního používání neztrácejí nic na svém kouzlu.

Výběr dřevin

V paletě středoevropského dřeva můžete vybírat z několika druhů dřevin. Tradici a odolnost v sobě nese středoevropské dřevo z tuzemského modřínu. Proti vodě a povětrnostním vlivům je velmi odolné dřevo z borovice. Estetická krása je typická pro sibiřský modřín. Častým přáním našich zákazníků je i západní červený cedr s krásnou kresbou .

V naší nabídce jsou zejména prkna v hladkém provedení, která zajištují jak funkčnost tak jsou mnohem lépe připravená pro údržbu ať už nátěry, nebo po delší době i přebroušením.

Pokud si přejete terasu z jiného středoevropského dřeva, není pro nás problém realizovat terasu podle Vašich představ.

Terasy z masivu

Naše firma používá pouze materiály vyrobené ověřenou technologií, od prověřených evropských výrobců a s garancí až 25let. Pokud si nejste jisti volbou materiálu na terasu z masivu, kontaktujte nás a najdeme společně ideální dřevinu právě pro Vaši terasu z masívu.