Terasy středoevropské dřevo

Před samotným projektovým návrhem terasy je velmi důležitý výběr vhodného materiálu. Naše firma Terasy Expert s.r.o. Vám ve svém portfoliu přináší pestrou škálu materiálu vhodných pro realizaci teras. Nabízíme Vám nové a populární terasy Woodplastic, Thremowood, terasy exotické dřeviny a terasy středoevropské dřevo. Všechny námi nabízené terasy vynikají svou dlouhou životností a zárukou kvality.

Středoevropské dřevo – ta pravá volba pro Vaše terasy.

Středoevropské dřevo na terasu

Středoevropské dřevo se v zahradní architektuře osvědčilo především díky své odolnosti. Dřevěné terasy jsou nejpřírodnějším spojením mezi domem a zahradou, a jsou proto ideální volbou, která podtrhne harmonie Vaší zahrady. Terasy z masívu zůstávají dlouho krásné a ani po letech intenzivního používání neztrácejí nic na svém kouzlu.

Kontaktní formulář

Terasy z masívu

Naše firma používá pouze materiály vyrobené ověřenou technologií, od prověřených evropských výrobců a s garancí až 25let. Pokud si nejste jisti volbou materiálu na terasu z masívu, kontaktujte nás a najdeme společně ideální dřevinu právě pro Vaši terasu z masívu.

Terasy masív – jedině od odborníků z naší firmy.

Terasy ze středoevropského dřevo

V paletě středoevropského dřeva můžete vybírat z několika druhů dřevin. Tradici a odolnost v sobě nese středoevropské dřevo z tuzemského modřínu. Proti vodě a povětrnostním vlivům je velmi odolné dřevo z borovice. Estetická krása je typická pro sibiřský modřín. Častým přáním našich zákazníků je  i Západní červený cedr  s krásnou kresbou .

V naší nabídce jsou zejména prkna v hladkém provedení, která zajištují jak funkčnost tak jsou mnohem lépe  připravená pro údržbu ať už nátěry, nebo po delší době i přebroušením.

Pokud si přejete terasu z jiného středoevropského dřeva, není pro nás problém realizovat terasu podle Vašich představ.

 

Terasy středoevropské dřevo – od návrhu až po realizaci.

  

Nezávazná poptávka Terasy Expert s.r.o.